Kozmetik Ürünler Reklam Verme (+18 Ürün Reklam Verme)

Kozmetik ürünler reklam verme Adwords, Facebook ve Instagram platformlarında sıklıkla yaptığımız işlemlerden bir tanesidir. Bu platformlar tarafından konulan kısıtlamaları aşarak her türlü sektörde çıktığımız reklamlardan bir tanesi de kozmetik ürünleridir. Kozmetik ürünler reklam verme hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kozmetik ürünler reklam verme konusuna değineceğimiz bu yazımızda kısıtlamaya takılan reklamları nasıl çıkacağınızı göstereceğiz.

Kozmetik Ürünler Reklam Verme
Kozmetik Ürünler Reklam Verme

Reklam vermek ezelden beri süregelen bir ürün tanıtma ve satma tekniğidir. Reklamlar ile insanlara sesinizi duyurur, markanızı tanıtır ve bir tanınırlık yakalarsınız. İşte bu aşamada karşımıza çıkan reklam unsurları televizyon, radyo, internet ve Bilboardlardır. Günümüzde hem daha hesaplı hem de daha ucuz olan internette reklam seçeneği herkesi cezp etmektedir. İnternette reklam vermenin avantajları:

  • Kullanıcıya direkt olarak ulaşım sağlarsınız.
  • Aracı bir kurum veya kuruluş ile çalışmazsınız.
  • Kullanıcı ile direkt iletişim kurar, etkileşim içerisine girersiniz.
  • Maliyet ve fayda konusunda diğer tüm reklamcılık modellerinden kat ve kat daha üstündür.

Çağımızın popüler işlerinden bir tanesi olan internet işleri kapsamında +18 ürün reklam verme konusunda da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kozmetik Ürün Reklam Nasıl Verilir ?
Kozmetik Ürün Reklam Nasıl Verilir ?

Kozmetik Ürün Nasıl Verilir ? 

Kozmetik ürünler, ülkemizde oldukça yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Herkes tarafından ilgi gösterilen bu ürünlerin reklamlarının yapılması maalesef kısıtlanmıştır. Bu kısıtlamayı delmek ise elbette bizim işimizdir. Kozmetik ürünler Adwords reklamları ile birlikte birkaç dakika içerisinde sitemizden bizlere ulaşarak işlemleri başlatabilir ve reklamlarınızın gün içerisinde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kozmetik ürünler konusunda oldukça profesyonel olan ekip arkadaşlarımız tüm reklam yönetim sürecinde sizinle birlikte iletişim halinde olacaklardır. Bu konuda sizlere verdiğimiz destekler içerisinde;

  • Ürün resmi konusunda fikir vermek
  • Hangi anahtar kelimelerin seçilmesi gerektiğini belirlemek
  • Kullanılacak kelimelere ve sloganlara birlikte karar vermek
  • Reklam bütçesini birlikte oluşturmak
Bu Makale Sizin İçin :  Google Adwords Yasaklı Kelimeler

Bu konular belki sektörde ilk defa reklam yayınlayacaksanız eğer sizler için yeni olabilir. Ancak ekibimiz bu işin içerisinde yıllardır hizmet verdiğinden dolayı tüm optimizasyonlarda sizlere destek olmakta olası bir reklam ayarlamalarında yapılacak yanlışın önüne geçmeye çalışmaktadır.

Kozmetik Ürün Adwords Cloaker
Kozmetik Ürün Adwords Cloaker

Kozmetik Ürün Adwords Cloaker

Kozmetik ürünler reklam verme işleminde muhakkak Cloaker kullanılmaktadır. Adwords Cloaker ile çıkılan reklamların akabinde son derece başarılı sonuçlar alınmakta ve sadece kozmetik ürünler değil +18 ürün reklam verme işlemleri konusunda da gereken hizmet sağlanmaktadır.

Adwords Cloaker ile Google SERP sonuçlarında gözüken reklamlarınız aynı zamanda Instagram Cloaker ve Facebook Cloaker ile de bu platformlarda yayınlatılabilmektedir. SEO konusunda uzman olan ekibimiz sizlere hangi tür reklamlarınızın nerede yayınlanması gerektiği ve dönüşümleri konusunda da detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Bu anlamda eldeki reklam bütçenin doğru kullanılması, yüksek geri dönüşümün nasıl elde edileceği gibi konularda başarılı çalışmalarımız mevcuttur.

Adwords – Facebook – Instagram Cloaker

Cloaker, yukarıdaki platformlarda engellenen reklamların başarılı bir şekilde çıkılmasını sağlar. Bu sistem ile birlikte yasaklı kelimelerde çıktığınız tüm reklamlar Adwords aracılığı ile ilgili yerde gösterilmektedir. Anahtar kelime seçimi konusunda da oldukça özgür olacağınız bu reklamlarda başarılı sonuçlar almanız son derece doğaldır.

Kozmetik ürünler reklam verme konusunda yapılan işlemler ile birlikte önemli olan nokta kalıcı bir şekilde reklamların çıkılmasını sağlamaktır. En önemli anda kapanan reklamlar sizlere ve bizlere büyük zararlar verir. Bu nedenle tüm optimizasyonların ekibimiz tarafından yapılmasını tercih etmekteyiz. Diğer yazımız olan cinsel ürün reklam verme konusunda ayrıntılı bilgi almak isterseniz  hemen bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype : cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

5/5 - (7 votes)

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. merhaba esc ajans sahibiyim reklam çalışması yapmak istiyorum dönüş bekliyorum iyi çalışmalar

  2. Ben sitemin reklamını vermek istiyorum dünya genelinde tüm ülkelerde görünecek şekilde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir