Cinsel Ürün Reklam Verme

Cinsel ürün reklam verme, Google politikaları gereği yasaklanmıştır. Yasaklı kelimelerde reklam verme gibi konularda uzman olan ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Cinsel ürün reklam verme Adwords, Facebook ve Instagram platformlarında başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlerde elinizde bulunan ürünlerin cinsel ürün reklam verme yolu ile kullanıcılara ulaşmasını istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Cinsel Ürün Reklam Verme
Cinsel Ürün Reklam Verme

Adwords, bu tür ürünlerin reklamı konusunda oldukça katı kurallara sahiptir. Zorlu olan bu reklam verme alanlarında bizler hiçbir kural ve zorluk dinlemeden Cloaker kanalları ile reklamlarınızı yayına almaktayız. Bu tür zorlu kategorilerde reklam açmak konusunda ise sizlere birkaç farklı avantaj sunmaktayız.

 • Reklamlarınızı biz açıyoruz. Bunun için gereken ne varsa tedarik ediyoruz.
 • Reklam bütçenizin üzerinde reklamların gösterilmesini sağlıyoruz.
 • Reklam konusunda istediğiniz anahtar kelimeleri kullanıyoruz.
 • Reklamların ömürlük çıkmasını sağlıyor, siz isteyene kadar kesintiye uğramasına izin vermiyoruz.
 • Google tarafından anlık değişen kurallara anında müdahale ediyoruz.

Gördüğünüz üzere hizmetlerimizin sınırı bulunmamaktadır. Bu hizmetler çerçevesinde sizlerden sadece reklam bütçeniz üzerinden belirli bir komisyon talep ediyoruz. Böylelikle “win – win” durumundan hem siz hem de bizim uzman ekibimiz kazanıyor.

Cinsel Ürün İle Reklam Verme

Adwords, Facebook veya Instagram kanalları bu tür ürünlerin en rağbet gördüğü alanlardır. Cinsel ürünlerde verilen reklamlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ilgi uyandırmaktadır. İktidarsızlık vb. durumlardan siz insanları korurken bizlerde sizlere destek sağlıyoruz.

Yasaklı kelimelerde reklam verme konusunda bizim SEO uzmanlarımız ile koordineli bir şekilde çalışabilirsiniz. Bu reklamların çıkılması konusunda sizin bilgisayarınıza uzaktan bağlantı yapıyor ve tüm işlemleri şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşte bu noktadan itibaren reklamlarınız yayına birkaç dakika içerisinde alınmaktadır. Bu konuda dikkat ettiğimiz noktalar:

 • Güvenli bir Adwords reklam hesabının olması
 • Eski bir Facebook hesabının olması
 • Daha önce ban yememiş bir domain olması
 • Yasal mevzuatlara göre kurulacak bir site oluşturulması
 • Reklamların devamlı olarak takip edilmesi
 • Şüphe uyandıracak hareketlerden kaçınılması
 • Adwords Cloaker sisteminin doğru bir şekilde kurulmasıdır.
Bu Makale Sizin İçin :  Facebook Yasaklı Reklam Verme

Özellikle tüm işlemleri tamamladıktan sonra aceleye getirmeden Cloaker kurulumu yapılmakta ve peşi sıra reklamların gösterimi sağlanmaktadır. Reklamlarınız kısa süre içerisinde çıkılarak en uygun profildeki kişilere gösterilmektedir.

Cinsel Ürün Reklam
Cinsel Ürün Reklam

Cinsel Ürün Reklam Verme Optimizasyon Çalışmaları

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki uzman SEO ekibimiz, tüm alanlarda deneyimlidir. Bundan dolayı reklamların en iyi optimizasyon ve geri dönüşüm oranlarını bilmektedir. Ancak her daim değişen Google algoritmaları ile azda olsa her bir reklamda farklı bir optimizasyon yapılmaktadır. Buna bağlı olarak cinsel ürün gibi farklı bir kategoride reklam oluştururken yapılan optimizasyon işlemlerinde:

 • Hedef kitlenin yaşına dikkat edilir.
 • Hedef kitlenin genellikle erkekler olduğu bilinir. Cinsiyete dikkat edilir.
 • Hedef bölgenin yaşadığı alanlar bilinmektedir. Bu alanlar optimizasyon işlemlerinde özellikle belirlenmektedir.
 • Hedef kitleye dair evli, bekar, genç, yaşlı ve diğer tüm detaylar tarafımızca ayarlanmaktadır.

Bu yapılan optimizasyon çalışmaları sizin çıktığınız reklamdan maksimum geri dönüşümü almanız için önemlidir. Ortalamalara göre her 10 TL’lik reklamdan 20 TL’lik bir ürün satışı olmaktadır. Biz bunu sizinle birlikte aşmak için buradayız.

Cinsel ürün reklam verme işlemlerinde kullanılacak olan Adwords, Facebook ve Instagram Cloaker servisleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Dilerseniz Cloaker alımlarında yıllık seçeneklerden  yararlanabileceğiniz gibi sınırsız lisans alarak bir kereye mahsusen ödenecek ücret sonrasında Cloaker servisini ömrünüz boyunca kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı