İllegal Adwords Reklam Verme

İllegal Adwords Reklam Verme hizmetlerini sitemiz aracılığı bizlerden alabilirsiniz. Adwords gibi oldukça kazanlı bir sektörde illegal reklamlarınızın yayınlanmasını mı istiyorsunuz? O zaman sektörün bir numaralı illegal Adwords reklam verme firması ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Her türlü reklam konusunda uzman olan bizler illegal Adwords reklam verme konusunda da sizlere her türlü desteği sağlamaktayız.

İllegal Reklam Verme Adwords
İllegal Reklam Verme Adwords

Reklam faaliyetleri bir ezelden beridir bir ürünün satılması, tercih edilmesi için son derece önemli olmuştur. İnsanların hafızasına kazınan markanız, o insanları sizden alışveriş yapmaya itmektedir. Günümüzde artık televizyondan ziyade internet reklamcılığı işlemleri hız kazandığı için bu alanlarda her türlü illegal reklam çıkma faaliyetlerini yerine getirmekteyiz. Buna göre reklam çıkarken:

 • Firma sektörü ne olursa olsun fark etmemektedir.
 • Google politikalarına uyum aranmamaktadır.
 • ESC siteler, sohbet siteleri, bahis siteleri, SMM panel sektörü gibi hangi konu olursa olsun reklam çıkılabilmektedir.
 • Belirlediğiniz bütçenin üzerinde reklamlar çıkılmaktadır.
İllegal Adwords Reklam Nasıl Verilir
İllegal Adwords Reklam Nasıl Verilir

İllegal Adwords reklamları gibi diğer tüm konularda bizlere ulaşarak Google’da reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız, sizden aldığı bilgiler eşliğinde hemen çalışmaya başlamakta ve kısa süre içerisinde reklamlarınızı yayına aldırmaktadır.

İllegal Adwords Reklam Nasıl Verilir ?

Reklam verme işlemleri, birkaç detay dışında sürekli takip edilmesi gereken bir sektördür. 7 / 24 ulaşabileceğiniz uzman reklam ekibimizde reklamlarınız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. İş bu alanda verilen hizmetleri genelinde olduğu gibi hem reklam öncesi hem de reklam sonrasında sizlere destek vermekteyiz. Buna göre:

 • Anlaşma yapılmadan önce reklamlar konusunda bilgilendirme yapılması
 • Adwords Cloaker hakkında detaylı bilgi verilmesi
 • Adwords Cloaker kurulması
 • Adwords Cloaker çalıştırılması
 • Adwords hesabı temin edilmesi
 • Reklamların optimizasyonlarının yapılması
 • Birkaç dakika içerisinde reklamların onaylatılması ve yayınlanması
Bu Makale Sizin İçin :  Adwords Saldırı Botu - Adwords Tıklama Programı

Süreç bu şekilde işlemektedir. Özellikle yayına alındıktan sonra da ilgi gösterilmesi gerektiği için anlaşmalar illegal reklam çıkma işlemlerinde ayrılan bütçe üzerinden belirli bir komisyon alınması ile sonuçlanmaktadır. Böylelikle sürekli olarak bir ilgilenme, sizlere rapor sunma durumları gerçekleşebilmektedir.

Adwords Cloaker

Adwords politikalarını aşabilmek ve reklamların gözükmesini sağlamak amacıyla Adwords Cloaker kullanılmaktadır. Bu cloaker servislerinin genel olarak çalışma mantalitesi sistemi engellemek, perdelemek üzerinedir. Adwords tarafından siteyi araştırmak için gönderilen botların kafasını karıştıran, onları farklı bir yere gönderen bu sistem, böylelikle botların hiçbir şeyden şüphe etmeden reklam yayınlanmasına izin vermesini sağlamaktadır.

İllegal Adwods reklam verme faaliyetleri kapsamında web sitemiz kullanıcılarına pek çok avantaj ve kampanya sunmaktadır. Bu kampanyalardan bazıları:

 • Belirlediğiniz reklam bütçesinin üzerinde reklam çıkılabilmesi
 • Birden fazla site ile başvuru yaptığınızda sizin lehinize bazı avantajlar sunulması
 • Eski bir Adwords hesabının temin edilmesi
 • 7 / 24 tam bir destek anlayışı ile çalışılması bunlardan sadece bazılarıdır.

Reklamlarımızı Adwords kapsamında değil aynı zamanda Facebook illegal reklam verme gibi alanlarda da gerçekleştirmekteyiz. Bundan dolayı eğer politikalara aykırı bir şekilde reklam vermek istiyorsanız sektörün bir numaralı sitesi ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

İllegal Adwords Reklam Verme
İllegal Adwords Reklam Verme

İllegal Reklam Servislerimiz

Firma olarak yasaklı sitelere reklam verme konularında oldukça profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Buna bağlı olarak reklamlarınızı;

 • Adwords
 • Facebook
 • İnstagram

Gibi alanlarda göstermekteyiz. Böylelikle milyonlar tarafından kullanılan bu platformlarda sesinizi gür bir şekilde duyurabilirsiniz. İllegal Adwords reklam verme konuları haricinde bizimle Adwords Cloaker kiralamak, Adwords Cloaker sınırsız lisans satın almak gibi işlemler içinde temasa geçebilirsiniz. Firmamız reklam alanlarına dair her türlü konuda tam yetkili çalışma arkadaşlarına sahiptir.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

4.9/5 - (17 votes)

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir