Mobil Uygulama Reklamı Verme

Mobil uygulama reklamı verme, günümüzde oldukça sık miktarda kullanılan araçlardır. Pratik, kolay ve oldukça kullanışlı olan bu uygulamaların insanlara tanıtılması gerekir. Adwords uygulama reklamı verme, Adwords mobil uygulama reklamı, Facebook uygulama reklamı gibi konulara bu yazımızda değineceğiz.

Uygulama Reklamı Vermek
Uygulama Reklamı Vermek

Günümüzde para kazanmanın yolları artık internetten geçmektedir. Normal bir ticarette kanamayacağınız kadar çok parayı internet üzerinden kıs sürede kazanabilirsiniz. Mobil platformların kullanılmasının bir hayli arttığı bu günümüzde dilerseniz sizlerde bir adet mobil uygulama çıkartarak onun üzerinden aylık sabit bir gelir kazanabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak gerçekten çok ama çok kolaydır.

Mobil Uygulama Reklamı Nasıl Verilir?

Adwords uygulama reklamı verme işlemi sayesinde kısa sürede reklamlarınız yayına alınır. Üstelik bu konuda oldukça profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, her türlü uygulamanızın reklamını yayına almaktadır. Burada önemli olan nokta uygulamanın politikalara uyup uymaması değil, sizin reklam bütçenizdir. Çünkü bütçe arttıkça daha fazla kazanacak, daha fazla kazandıkça daha çok reklam çıkacaksınız. Bu şekilde bir döngü oluşacaktır. Sistem ise şu şekilde işlemektedir:

  • Öncelikli olarak uygulamanızın tanıtım videosu, resmi ve birkaç belge sizlerden istenir.
  • Akabinde reklam için ayırdığınız bütçe belirlenir.
  • Son olarak ise reklamlarınız 30 dakika içerisinde yayına alınır ve yönetimi tarafımızca gerçekleştirilir.

Burada uygulamanızın Adwords politikalarına uyup uymaması da önemlidir. Çünkü o zaman devreye Cloaker sürümler girecek ve kısa süre içerisinde reklamlarınız Cloaker vasıtasıyla yayına alınacaktır.

Adwords Uygulama Reklamı Verme

Uygulama reklamı verme işlemlerini her platformda sizler için yapmaktayız. Bu platformlar:

Yukarıdaki tüm seçeneklerden insanlara ulaşmamız ve reklam çıkartmamız mümkündür. Önemli olan nokta uygulamanızın kaliteli bir şekilde tanıtılması için gereken resim ve videoların basit, etkili, kısa, açıklayıcı olmasıdır. Kaliteli bir çekim ile gerçekleştirilecek olan videosunun da bulunması sizin uygulamanızın daha fazla indirilmesini kolaylaştırır. İşte bu noktada firmamız reklamınızı kolay bir şekilde çıkmaktadır. Adwords uygulama reklamı verme işlemi sayesinde sizlerde sınırsız bir şekilde kazanabilirsiniz.

Bu Makale Sizin İçin :  Twitter Reklam Verme
İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir