Jigolo Data Toplama

Jigolo data toplama, çağımızın en önemli uğraşlarından bir tanesidir. Toplanan datalar, aynı amaca hizmet edecekse eğer her birisi potansiyel müşteri olan kişilere sizleri ulaştırır. Bundan dolayı özellikle jigolo data toplama adwords işlemleri de günümüzde giderek önem kazanan işler arasında yerini almıştır.

Dijital pazarlama dünyasında özellikle data toplamanın önemi her geçen gün kendisini biraz daha hissettirmektedir. Adwords gibi milyonlarca insana hitap eden bir reklam zincirinde de potansiyel müşterilere ulaşmak önemlidir. Günümüzde data toplayıp satan ve bu işten ciddi miktarlarda para kazanan pek çok kişi bulunmaktadır.

Jigolo Data Toplama
Jigolo Data Toplama

Jigololuk işlerinde de datanın önemi büyüktür. Daha önce bu işleri yapmış, halen yapmaya devam eden kişilere ulaşmak sanıldığı kadar kolay değildir. Hatta bu iş ile ilgilenen kişilerden hizmet almakta sanıldığı kadar kolay değildir. Bu türlü zorlu durumlar için elde bulunan bir hazır data, hem sahibine hem de bu yolda çalışanlara çok ciddi bir kazanç kapısını aralar.

Jigolo Data Toplama Adwords

Herkes bir şekilde para kazanmanın peşindedir. Jigolo Facebook data toplamak için ger türlü içeriğe sahip olan web siteleri de bunlar arasında bulunur. Zaten web sitesinin kurulum amacı para kazanmak değil midir? Öyleyse veri toplamak ve kişilere ulaşmanın önemi:

  • Potansiyel müşteriler ile direkt olarak iletişim kurulur.
  • Satış yapılabilecek kişiler ile doğrudan iletişim sonucunda satışlar katlanır.
  • Hedef kitleye en uygun kişiler ile bağlantı oluşturulur.
  • Sektörde belirli bir çevre edinilir ve firmanızın ismi hafızalarda yerini almaya başlar.

Jigolo gibi datanın bulunması oldukça zor olan işlerde mevcutta olan bir dataya ulaşmak sanıldığı kadar kolay ve ucuzda değildir. Bu data sahipleri genellikle yıllardır sektörde bulundukları ve sonrasında tanıştıkları, iş yaptıkları, ilişki kurdukları kişilerin datalarını isteyen kişiler ile ücreti karşılığında paylaşmaktadır. Önemli olan bu datalara hızlı, hesaplı bir şekilde ulaşabilmektir.

Bu Makale Sizin İçin :  Adwords Askıya Alınan Hesabı Kurtarma - Şüpheli Ödeme Sorunu Çözme
Jigolo Reklam Vermek
Jigolo Reklam Vermek

Data Toplama Yöntemleri

Datanın ne kadar önemli olduğunu anlattıktan sonra bunu nasıl toplamayı başarabileceğinizden bahsedelim. Jigolo data toplama işini şu yöntemler ile yapabilirsiniz.

  • Adwords: Akla ilk gelen yollardan bir tanesi Adwords’tür. Reklam ile ilgili kişilere ulaştıktan sonra onların form doldurmalarını veya bir yere üye olmalarını istemek akla gelen ilk yöntemlerden bir tanesidir. Bu yöntem sadece biraz maliyetli olabilir. Ancak buradaki amacınız ve üye etmek istediğiniz kişi sayısı önemlidir.
  • Data Satan Kişilere Ulaşma: Kimi insanlar data sattıklarını Google arama motoru ile dahi paylaşmaktadır. Google arama motoruna jigolo data yazsanız dahi ilgili kişilere kısa sürede ulaşabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Sosyal medya olarak bilinen Twitter, Facebook, Instagram, Twitch, Discord vb. kanallarda ilgi alanınıza yönelik olan kişiler ile tanışabilir ve onlara ulaşabilirsiniz. Genellikle bir grup, sayfa adı altında birleşen ve içerisindeki üyelerine özgürce yazışma olanağı sunan bu ortamlarda da data toplamak mümkündür. Ayrıca bu yöntem en hesaplı olarak akla ilk gelen yöntemlerden bir tanesidir.
  • Mobil Uygulama: Data toplamanın yollarından bir tanesi de mobil uygulamalardır. Mobil uygulamaları çalıştırabilen cihazlar günümüzde giderek yaygınlaşmaktadır. Bu nedenle her insana bu uygulamalar ile ulaşabilir, hedef kitle konusunda seçici davranabilirsiniz. Hatta mobil uygulamanızın reklamını Adwords aracılığı ile çıkabilir ve daha fazla kullanıcıya kısa sürede ulaşıp onların verilerini de kayıt altında tutabilirsiniz.

Data toplama konusunda yapılan çalışmalara istinaden elde edeceğiniz verinin değeri oldukça büyüktür. Bu çalışmaların akabinde sizlerde hem potansiyel müşterilere ulaşmak için bu verileri kullanabilir veya sizin gibi jigolo data toplama konusunda veri arayan kişilere elinizdeki dataları satabilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

4.6/5 - (10 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir