Bitkisel Ürünlerde İllegal Reklam Verme

Bitkisel Ürünlerde reklam verme Google tarafından bazı reklamlar yasaklanmıştır ve gösterimi doğru bulunmaz. Bunun içerisine bitkisel ürünlerde illegal reklam verme işlemi de dahildir. Google ADS ile reklam vermek istediğiniz zaman bu konu hakkında reklamlarınızın iptal edilmeme yöntemi de vardır. Yazımızda bitkisel ürünlerde illegal reklam, bitkisel ürün reklamı, bitkisel ürünlerde nasıl reklam verilir gibi konulardan bahsedeceğiz.

Google arama motoru, dünyalarca insan tarafından kullanılan harika bir araçtır. Burada reklam vermek demek verilen reklamın pek çok kişi tarafından görülmesi ve tanınırlık, marka bilinci oluşması demektir. Ancak Google ADS reklam yayınlama konusunda oldukça seçicidir. Bu nedenle bitkisel ürünlerin reklamlarını kendi politikaları gereği yasaklamıştır. Ancak arama yapıldığında bu tür reklamlar ile de karşılaşmaktayız. Peki, nasıl?

Bitkisel Ürünler Reklam Verme
Bitkisel Ürünler Reklam Verme

Bitkisel Ürünlerde Reklam Verme

Adwords cloaker ile birlikte bitkisel ürünler konusunda reklam verme işlemi çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Bitkisel ürün reklamları vermek istediğiniz zaman tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek bir tane cloaker satın almaktır. Sonrasında tüm ayarlar tarafımızca yapılmakta ve sizler hemen satışlarınızı yapmaktasınız.

Cloaker kurulumundan sonra reklamlarınızın doğru bir bütçe ile yönetilmesi için ekstra ayarlarda gerekmektedir. Bu optimizasyonlar:

  • Yaş Filtresi: Bitkisel ürünler genel olarak genç nüfus tarafından tercih edilmez. Bu durumda yaş filtresinin en az 35 – 40 yaşlarına indirilmesi gerekir.
  • Coğrafi Bölge Seçimi: Türkiye’nin neresinde genç nüfus daha ağırlıkta neresinde yaşlı nüfus daha ağırlıkta bellidir. Buna yönelik haritalar vardır. Bu durumda bölge seçerken yaşlı nüfusun ağırlıkta olduğu bir yer seçilmelidir.
  • Analiz: Bitkisel ürünlerde illegal reklam verme ile birlikte yapılması gereken son şey ise reklamların analiz edilmesi ve dönüşüm parametrelerinin takip edilmesidir. Yani bir kere yapılan ayar ile değil elde edilen dönüşüme göre bu parametreler güncellenmelidir.
Bu Makale Sizin İçin :  Canlı Bet Reklam Verme - Canlı Casino Reklam Verme

Bitkisel ürünlerde illegal reklamcılık yöntemi ile birlikte artık Google ADS tarafından yapılacak olan kısıtlamaların nasıl aşılması gerektiğini biliyorsunuz. Sizlerde bu yöntem ile birlikte satış yaptığınız ürünlerde rakiplerinizin önüne geçebilir ve satış rekorları kırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey bizimle hemen iletişime geçmek ve reklamlarınızın onaylatılmasını sağlamaktır.

İLETİŞİM

Skype : cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

5/5 - (25 votes)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yurtdışı bitkisel ürün sitemiz için 6 aydır çalışıyoruz çok iyi sonuçlar teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı