Adwords Reklam Verme

Adwords reklam verme konusunda her zaman için ilk tercih edilecek olan yerdir. Google arama motoru günümüzde milyonlarca, milyarlarca kişinin uğradığı en büyük platform olduğundan dolayı bu alana vereceğiniz reklamlar ile ulaşacağınız kitlenin bir sınırı yoktur. Bu yazımızda Adwords reklam verme, Google Adwords reklam verme, Google reklam verme, Google Ads reklam verme 2021, Google Adwords gibi konulara değineceğiz.

Adwords Reklam Verme
Adwords Reklam Verme

Google platformunda reklam verme aslına bakarsanız son derece profesyonel olarak yapılan bir işlemdir. Bunun için yapılması gerekenler aslında belirlidir. Ancak burada bazı zamanlarda illegal Adwords reklamı gibi konulara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için ise uzman ekiplerimizi devreye girmekte ve gereken tüm işlemleri başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Adwords Reklam Verme Ücretleri?

Adwords reklam vermek konusunda 2021 yılı için ücretler sizin belirlediğiniz tutarlardadır. Adwords a reklam vermek günlük harcayacağınız tutar üzerinden hesaplanır. Ekstra %5 vergi komisyonu olayı vardır. Günlük 100tl harcama yapacak iseniz 105 tl ödeme yapmanız gerekmektedir.

Adwords Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Adwords reklam verme işlemleri için öncelikli olarak iyi ve eski bir reklam hesabınızın olması gerekir. Bu aşamadan sonra yapmanız gerekenler:

  • Google reklam hesabınızı edinin.
  • Anahtar kelime analizi yapın ve anahtar kelimelerinizi seçin.
  • Kampanya ayarlamalarını yapılandırmaya başlayın.
  • Reklam için sloganlarınızı ayarlayın.
  • Reklam için vereceğiz uzantıları hazırlayın.
  • Faturalandırma vb. ayarlamalarınızı yapın.

Tüm bu seçenekler eşliğinde yapılan işlemlerde reklamlar artık yayına alınmaktadır. Ancak burada önemli olan nokta reklam bütçesini düzgün bir şekilde kullanabilmektir. Bunun için tecrübeli kişiler ile çalışmalı ve bütçenizin en efektif gruba iletilmesini sağlamalısınız. Böylelikle direkt olarak ürününüzü satacağınız, uygulamanızı indirtebileceğiniz kişilere reklamlarınız ulaşır.

Bu Makale Sizin İçin :  Adwords Yasaklı Kelimede Reklam Verme
Adwords Reklam Onaylatma
Adwords Reklam Onaylatma

Adwords illegal Reklam Verme

Reklamlar maalesef ki her zaman için legal olmamaktadır. Bulunduğunuz işletme kategorisi olarak ülkemizce ve dolayısı ile Adwords tarafından yasaklanan içeriklerde reklam yayınlamak isteyebilirsiniz. Bu durumda da artık sizlerinde seçenekleri mümkün mertebe fazla olmaktadır. Çünkü profesyonel ekip arkadaşlarımız hangi sektörden olursanız olun reklamlarınızı kısa süre içerisinde onaylatmaktadır.

Google Ads reklam verme hizmetlerimiz komisyon usulü çalışmakta ve reklam onaylanması ile hizmet politikamı başlamaktadır. Burada önemli olan nokta reklam bütçenizdir. Çünkü bu bütçeyi en uygun şekilde yönetecek olan ekiplerimiz aynı zamanda sizlere indirimli reklamlarda çıkarak bütçenize katkı sağlayacaktır. Sizlerde kaliteli bir şekilde reklam çıkmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype : cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

5/5 - (3 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir