Onaylanmayan Reklamlar Nasıl Onaylatılır? (Adwords – Facebook)

Onaylanmayan reklamlar nasıl onaylatılır adlı makalemizde reklam sorunlarına çözüm arayacağız. Bu yazımızda adwords tarafından onaylanmayan reklamlar can sıkıcı olsa da bunların çözümlerini bir kaç adımla aktaracağım.

Onaylanmayan reklamlar adwords için öncelikle hesap hareketlerinden başlıyoruz. Hesabın eski olması reklam için avantajdır. Onay süreleri daha hızlı alınır. Yeni hesap da 7 ile 24 saat arası minimum inceleme süresi başlar. Bu süre zarfında google adwords manuel inceleme yapar ve reklamınız politikalara uyuyor ise onay verir.

Bunun yanı sıra kullandığınız adwords cloaker çok önemli. Güncel ve politikaları atlatabilen yapıda olması çok önemli.

İllegal reklam verme konusunda bir çok insan adwords onaylanmayan reklamlar ve ya adwords politika ihlali nedeniyle onaylanmayan hesap tarafından hesapları kapatıyor. Bunların çözümleri ve reklam hizmetleri için bizlere skype adresinden ulaşabilirsiniz.

Onaylanmayan-Reklam-Onaylatma
Onaylanmayan-Reklam-Onaylatma

Facebook Onaylanmayan Reklamlar

Facebook onaylanmayan reklamlar ise aynı şekilde hesap kalitesine göre kullandığınız facebook cloaker yazılımına göre değişkenlik göstermektedir. Facebook yıllanmış hesaplar ile reklam onaylarınız çok kısa sürede onaylanırken yeni oluşturulmuş facebook reklam hesaplarıyla askı yiyen facebook onaylanmayan reklamlar yaşamanız çok sık rastladığımız bir durumdur.

İnstagram Onaylanmayan Reklamlar

İnstagram onaylanmayan reklamlar ise aynı şekilde hesap kalitesine göre kullandığınız instagram cloaker yazılımına göre değişkenlik göstermektedir. Facebook yıllanmış hesaplar ile reklam onaylarınız çok kısa sürede onaylanırken yeni oluşturulmuş instagram reklam hesaplarıyla askı yiyen instagram onaylanmayan reklamlar yaşamanız çok sık rastladığımız bir durumdur.

Bunların çözümleri ve askı problemini yaşamamınız için skype adresimden ve ya mail adresimden bizlere ulaşarak destek alabilir reklam onaylarınızı çözebilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype : cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

2.2/5 - (10 votes)
Bu Makale Sizin İçin :  Paykwik - Paykasa - Astopay Reklam Verme

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir