Hassas İçerikli Reklam Facebook

Facebook Cloaker servislerimiz ile ayda uygun fiyatlı servislerimiz hizmete açılmıştır. Facebook reklamlarınızın kısıtlama yemesi ve yayınlanmaması reklamlarınıza perdeleme yapmadığınızdan dolayıdır. Hassas içerikli reklam Facebook platformunda yayınlamak için artık Facebook Cloaker servislerimizde başlamıştır.

Hassas İçerikli Reklam Facebook
Hassas İçerikli Reklam Facebook

Reklam yayınlama konusunda neler yapacağınıza geçmeden önce bilinmesi gereken şey Facebook reklam kriterleridir. Facebook kontrol ettiği reklam yayınlama isteklerini 3 farklı grupta inceler.

Envanter olarak nitelendirdiği bu gruplar:

  • Tam Envanter: Uygun olan tüm içerikler burada saklanır. Bu kategoriye girmeyi başaran kişilere sınırsız bir erişim verilir. Böylelikle Facebook kullanıcılarının neredeyse tamamına istediğinizde erişim yapabilirsiniz. O kişilere reklamlarınız gösterilir.
  • Standart Envanter: Hassas içeriklerin ayrıldığı bu kategoride biraz daha titiz bir şekilde reklamlar incelenir. Genellikle yayınlanan reklamlar bazen filtreye takılarak yayınlanmaz.
  • Sınırlı Envanter: Burada yayınlanan reklamlarda ciddi bir maliyet oluşur. Facebook reklamın yayınlanmasını engeller veya şüpheli gördüğü durum için normalden çok daha fazla ücret talep eder.

Facebook tarafından yapılan değerlendirmelerden sonra yeni gelen güncellemeler ile birlikte bazı değişikliklerde yapılmıştır. Önceden botlar tarafından kontrol edilen reklam yayınları artık el ile de kontrol edilebilecek. Bu durumda Hassas içerikli reklam Facebook tarafından çifte kontrol altına alınmış olacak. Facebook bu kararını verirken elbette ki kendi sistemini atlatmayı başaran insanları örnek olarak almıştır. Facebook Cloaker kullanarak atlatılan botlar, artık ciddi sorunlar ortaya çıkarmaya başladı. Facebook’u şikâyet eden kullanıcılar sonunda amaçlarına ulaştı ve el ile yapılacak olan kontrollerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Ancak ortaya çıkan bu durumda da Facebook tüm reklam isteklerini kontrol edemeyeceği için botlar tarafından uygunsuz ve şüpheli olarak tespit edilen reklamları kontrol etmeye karar verdi. Facebook Cloaker tarafından işleme alınan reklamlarda ise durum daha farklıdır. Burada reklamlar uygunsuz veya şüpheli olarak algılanmadığı için yayınlanmaya devam eder.

Bu Makale Sizin İçin :  İllegal Kelimede Reklam Verme
Hassas İçerikli Reklam Verme
Hassas İçerikli Reklam Verme

Hassas İçerikli Reklam Facebook Platformunda Yayınlama

Facebook’ta yayınlanacak olan reklamlarda öncelikli olarak bilinmesi gereken şey reklamlar için bir web sitesi linkinin giriliyor olmasıdır. İşte botlar bu web sitesini inceleyerek reklamlara onay vermektedir. Facebook Cloaker ise burada devreye girerek botları farklı ve politikalara uygun bir web sitesine yönlendirebilmektedir. Böylelikle Facebook botları, reklam verilen internet sitesini gezdiğini zannederken aslında kendi politikalarına uygun bir web sitesini gezmektedir. Böylelikle;

  • Spor ve casino siteleri
  • +18 içerikli siteler
  • Hassas içerikli siteler

Reklamlarını rahat bir şekilde yayınlatabilmektedir. Facebook gibi reklam algoritmasını oldukça geliştirmiş olan bir platformda reklamlarınızı yayınlamak istiyorsanız eğer web sitemizde bulunan Cloaker servislerinden bir tanesini satın alarak dilediğiniz anda reklam çıkabilir, dilediğiniz anda reklamlarınızı durdurabilirsiniz. Böylelikle özgürce bu platformda hareket edebilirsiniz.

Facebook Cloaker

Hassas reklamların Facebook Cloaker ile yayınlanması oldukça yeni sayılan bir gelişmedir. Sosyal medya platformlarının bir bir engellemeye başladığı bu içeriklerin çözümü bu sayede mümkün hale gelmiştir. Bundan dolayı yapılan işlemler anında Facebook Cloaker’ın düzgün bir şekilde kurulması en önemli olgudur. Çünkü web sitesinin sicilinin temiz, Adwords hesabının da daha önceden engellenmemiş olması gerekir.

Hassas içerikli reklam Facebook platformunda yayında yapmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde sizlere özgü olarak hazırlanan paketlerden bir tanesini seçebilir ve sonrasında reklamlarınızın yayınlanmaya başlamasına şahitlik edersiniz. Facebook Cloaker ile birlikte istediğiniz her reklamı yayınlayabileceğinizi bilmelisiniz. Bu konuda dilerseniz sadece Facebook özelinde değil isterseniz “hassas içerikli reklam İnstagram” konumuzu da okuyabilir ve İnstagram konusunda detaylı bilgileri oradan da alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir