Jigolo Adwords Reklamı Verme

İnternet, günümüzde herkesin erişebildiği bir araçtır. İnternet üzerinden dönen ticaretin haddinin ve hesabının olmadığı bu zaman dilimlerinde herkes bir şekilde bu pastadan payını almak istemektedir. İşte burada karşımıza Google ADS çıkmakta ve yasaklı kelimelere reklam verme isteğine cevap verilmeye çalışılmaktadır. Jigolo sitesi reklam verme konusu da bu isteklerden bir tanesidir.

Kimi web siteleri SEO araçları ile arama motorlarında bir yerlere gelirken kimileri ise Google ADS ile bir noktaya gelmeye çalışmaktadır. SEO uzun uğraşlar gerektiren ve sürekli olarak ilgi isteyen, sonucu belli olmayan bir işlemler silsilesidir. Sizin yaptıklarınızın yanında rakiplerinizden de daha iyi olmak zorunda olduğunuz bir araçtır. Hem de sürekli olarak rakiplerinizden daha iyi olmak zorundasınız. Ancak Google ADS de böyle bir durum bulunmamaktadır. Sitenizin reklamını çıktıktan sonra hemen ziyaretçiler gelmeye başlar ve satışlarınızda gözle görülür bir patlama yaşanır. Ancak Google ADS de jigolo gibi sitelerin reklamını çıkmak çok zordur.

Jigolo Adwords Reklam Verme
Jigolo Adwords Reklam Verme

Jigolo Sitesi Reklam Verme

Jigolo kelimesi Adwords için yasaklı olan kelimelerdendir. Web sitesinde bu tür ifadeler geçen ve resimler bulunan siteler, reklam veremezler. Bu durumu diğer yazılarımızda belirttiğimiz gibi Cloaker yöntemi ile çözebilirsiniz. Cloaker ile reklam ayarlamasını yapma ve reklam çıkma konusunda daha fazla bilgi almak için “jigolo adwords reklamı nasıl verilir” konusuna bakabilirsiniz.

İnsanların Adwords reklamlarına çıkmak istemesi ardında pek çok farklı konu bulunmaktadır. Bu konular:

 • Daha fazla ziyaretçi elde etme
 • Ziyaretçinin artışı nedeniyle elde edilen kazançta artış görülmesi
 • Web sitesinin “sıfırıncı pozisyon” denilen SERP sıralamasında en tepeye yerleşmesi
 • Çok az bir SEO işlemi sonucunda kaliteli, etkili bir trafiğin elde edilmesi
 • Neredeyse zahmetsiz bir şekilde kısa sürede arzu edilen satışların gerçekleşmesi, hitin yakalanması
Bu Makale Sizin İçin :  Canlı Bahis Adwords Reklam Verme
Jigolo Reklam Verme
Jigolo Reklam Verme

Yasaklı kelimelerden bir tanesi olan jigolo kelimesi içinde bu maddeler geçerlidir. Ancak bu siteler Cloaker kullandıkları için sadece Adwords değil aynı zamanda Cloaker’ın çalışmasını da kontrol etmeleri gerekir. Adwords cloaker ile ilgili satın alma sürecini sitemiz üzerinden yapabilir, sınırsız destek ve kontrol hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Jigolo Sitesi Reklamları Kaç Gün Yayınlanır?

Adwords hesabı ile bir kere reklam çıkıldıktan sonra artık reklamlarınızın durma konusu sadece size kalmıştır. Bu noktadan itibaren reklamların yayınlanacağı süre şunlara bağlıdır:

 • Cloaker’ın çalışmasını durdurup Google botlarını farklı bir linke yönlendirememesine
 • Sizin bütçenize
 • Web sitesinin yayında kalma süresine (kapanmamasına)

Bu süreç içerisinde belirleyeceğiniz bütçe doğrultusunda artık reklamlarınız gösterilmeye başlar. Jigolo sitesi reklam verme konusunda önemli olan nokta eldeki bütçeden maksimum verim alma konusudur. Reklamlarınızı oluşturduğunuz süre boyunca aldığınız verim, hem bütçeniz hem de Adwords konusunda yaptığınız ayarlar ile doğru orantılı bir şekilde gerçekleşir.

Google Adwords İçin Bütçe Belirleme

Google her yıl ortalama 100 milyar doların üzerinde reklam geliri elde etmektedir. Bunun çok az bir kısmını web sitelerine geri verdiğini düşünürsek işletme sahipleri için Google’ın önemini kavramak mümkün olmaktadır. Sadece ülkemizde değil dünyanın her ülkesinde büyük firmalar, holdingler Adwords reklam hizmetini kullanmakta ve bu konuda kendi birimlerini dahi kurmaktadırlar.

Yapılacak olan reklam çalışmalarında bütçe belirleme konusu da son derece önemlidir. Jigolo sitesi reklam verme bütçesi belirlemek için;

 • Hedeflediğiniz kişi sayısı
 • Reklamlar sonucunda elde ettiğiniz kazancın sizin için kâfi olması
 • Planlamanız ile sitedeki kazanç ve ilerleyişin aynı doğrultuda devam edip etmemesi gibi etkenleri belirlemek gerekir.

Jigolo gibi yasaklı kelimelerin TBM değerleri oldukça yüksek olabilmektedir. Özellikle reklam anlamında gerçekleşen rekabet, bütçe belirleme konusunda sitelere daha fazla yükün binmesine olanak tanımaktadır.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

5/5 - (9 votes)

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. jigolo web sitemizin data hizmetini sağlıyor. Teşekkür ederiz uzun vade çalışma dileğiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir