Paykwik – Paykasa – Astopay Reklam Verme

Paykwik reklam verme özellikle spor siteleri için son derece kullanışlı bir kartı rahatlıkla satmanızı sağlar. Bilindiği üzere Paykwik, ön ödemeli bir karttır ve fiziksel olarak bulunmaz. Paykwik adwords reklam vermek için sadece internet alışverişleri için kullanılan bu kart ile spor sitelerine para aktarabilirsiniz. Paykasa reklam verme işlemleri için bu kartın satışını yapan kişiler olmalısınız. Ancak Google Astropay reklam verme konusunda kısıtlama getirdiği için bu reklamları normal bir şekilde Adwords aracılığı ile çıkamazsınız.

Paykwik Reklam Verme
Paykwik Reklam Verme

Paykwik, Paykasa ve Astropay günümüzün en çok aranan, kullanılan sanal kartlarındandır. Özellikle yurtdışı alışverişleri için kullanılan bu kartlar ile birlikte ülke dışından rahatlıkla ürün getirebilirsiniz. Ancak ülkemizde genellikle canlı spor ve casino oyunları oynamak isteyen kişiler tarafından bu kartlar kullanılmaktadır. Kartlar şu şekilde kullanılabilmektedir:

  • İçerisinde 5 – 10 – 20 ve katları şeklinde Euro veya Dolar bulunan bu kartlar satın alınır.
  • Satın alma işlemi sonrasında kart bilgileri elinize ulaşır.
  • Bu işlemlerin akabinde spor sitelerine veya yurtdışı alışveriş yapacağınız yerde geçen bu kart bilgilerini siteye girersiniz.
  • Son olarak harcama tutarınız Paykwik hesabınızdan düşülür ve alışveriş tamamlanır.

Bu şekilde bir mentalite ile izlenen yol sonrasında artık alışverişiniz başarılı bir şekilde bitmiş demektir. Bununla birlikte sitedeki hesabınızda yatırılan miktar görünür ve oradan işlem yapmaya başlarsınız.

Online Ödeme Sistemleri Reklam Verme
Online Ödeme Sistemleri Reklam Verme

Paykwik Reklam Verme

Yurtdışından yapılan işlemler günümüzde hiçte azımsanacak kadar değildir. Kimi insanlar bu işlemleri kendi kredi kartları ile yaparken kimileri ise daha güvenli olduklarını düşündükleri ve kullan at şeklinde harcayabildiği bu kartlar ile gerçekleştirir. Ülkemizde her gün binlerce işlem halen bu kartlar ile yapılabilmektedir.

Paykwik, Astropay, Paykasa gibi konularda reklam vermek ise Google politikalarına aykırıdır. Peki, reklam vermeden müşteri bulabilir misiniz? Bu gerçekten çok zor bir durumdur. Ancak sitemizden alabileceğiniz Cloaker hizmetleri ile birlikte bu tür reklamlarınızı her zaman ve her platformda yayınlayabilmekteyiz.

Bu Makale Sizin İçin :  Kozmetik Ürünler Reklam Verme (+18 Ürün Reklam Verme)

Astropay ve Paykasa Reklam Verme

Günümüzde internet dünyasında sanal kart kullanımı son derece yaygındır. Bu kartların üzerine komisyon ödenerek alınması ve kullanılması için pek çok neden vardır. Hatta bu durum beraberinde avantajlarda sağlamaktadır. Buna göre Paykwik kullanmanın avantajları:

  • Harca at türü bir karttır. İşiniz bittikten sonra karttan kimse para çekemez ve çekse dahi içerisinde miktar yoktur. Yani kart eksiye düşmez, siz borçlanmazsınız.
  • Güvenlidir. Karşı taraf sizin kimlik bilgilerinizi edinemez. Böylelikle alışveriş yaptığınız yere bilgilerinizi vermemiş olursunuz.
  • Yurtdışı alışveriş ve spor oyunları için en ideal seçenektir.
  • Kart üzerinde yapılan işlemler oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bekleme gibi durumlar ile karşılaşmazsınız.

Astropay reklam verme konusunda artık sizlerde neden buna gerek olduğunu biliyorsunuz. Peki, Adwords, Instagram veya Facebook gibi dünyanın en çok trafik alan ve en çok kullanılan platformlarında reklamlarınızı nasıl yayınlayacaksınız? İşte bu noktada karşınıza Cloaker çıkmaktadır.

Bu yolları kullanarak açılan reklamlar tamamen bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Yani sizler için reklamlarınızı çıkıyor, sizlere gösteriyoruz ve ondan sonra geriye kalan işlemleri yönetiyoruz. Özellikle ödeme kartları konusunda sektördeki güven problemini de bu şekilde çözebilmekteyiz.

Sitemiz üzerinden Paykwik reklam açma, Paykwik Adwords reklam, Paykwik satın al, Paykwik reklam, Paykwik nasıl reklam verilir gibi konularda bizlere ulaşabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz hedef kitleye reklamı en uygun bütçe ile sağlarsınız. Uzman SEO ekibimiz ile birlikte 7 / 24 sizlere destek sağlamaktayız.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı