Şüpheli Ödeme Sorunu Çözümü

Google ADS hesapları şüpheli ödeme sorunu ile birlikte askıya alınabilmektedir. Bu askı sonrasında insanlar reklamlarını yayınlatamamakta ve maddi olarak zor durumlara düşmektedirler. Bizler reklam onaylatamama problemleri ve tüm Adwords şüpheli ödeme gibi işlemlerden dolayı askıya alınan hesabınızı kesin olarak kurtarıyoruz.

Şüpeli Ödeme Askı Kaldırmak
Şüpeli Ödeme Askı Kaldırmak

Google reklam yönetim merkezi olan Google ADS, belirli reklam politikalarına sahip ve yasal yükümlülükleri olan bir platformdur. Bu nedenle ülkemizde ve daha pek çok yerde bazı reklamların yayınlatılmasına izin vermemekte ve en ufak bir şüpheli işlemde hesapları belirli süre ile askıya alabilmektedir. Bunu yapma sebepleri:

 • Reklam yayınlanacak olan ülkenin yasalarına göstermek zorunda olduğu saygı
 • Google ismini ve marka itibarını zora sokacak durumlardan kaçış
 • Kendi kullanıcılarını koruma çabası

Kısaca bu 3 tane unsur aslında ADS hesaplarının askıya alınma sebepleri arasındadır. Özellikle kendi ismine gelebilecek olan en ufak bir lekeye asla izin vermeye Google yönetimi, aynı zamanda reklam yayınlanacak olan ülkenin yasalarına da saygı göstermektedir. Bir Müslüman ülkesinde yayınlanacak olan reklam ile bir Hollanda’da yayınlanacak olan reklam arasında farkların olması gerekir ve bu durum normaldir.

Şüpheli Ödeme Sorunu Kesin Çözümü

Reklam yayınladığınızda Google ADS hesabınıza girdiğiniz bir gün hesabınız askıya alındı ibaresi ile karşılaşabilirsiniz. Hatta buna yönelik bir e-posta dahi almış olabilirsiniz. Bizler size bu durumun sonuçlarından bahsedeceğiz ve neden olduğu konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Ayrıca bu tür bir probleminiz varsa bizimle iletişime geçerek bu sorunu çözmemizi isteyebilirsiniz.

Google ADS hesabı askıya alınma çözümü için ele geçen sonuçlar şunlardır:

 • Hesabınız askıya alındı ise artık o hesaptan reklam yayınlayamazsınız. Bu hesapta bulunan raporlarınıza erişim sağlasanız dahi içerisindeki paraya dokunamazsınız.
 • Bu hesabınız ile ilgili diğer hesaplarınızın olması durumunda o hesaplarda erişim kısıtlaması alır.
 • Bu hesabın e – posta adresi ile birlikte açtığınız, aynı adresi kullandığınız ve Google sunucusuna bağlı olan tüm hesaplarınız tehlike altına girer.
Bu Makale Sizin İçin :  Mobil Uygulama Reklamı Verme

Bu sonuçlara maruz kaldıysanız eğer hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Uzman ekiplerimiz sorunun sebebini bularak anında müdahale ederler.

Şüpheli Ödeme Sorunu Neden Olur?

Google ADS şüpheli ödeme problemi genel olarak aşağıdaki sebeplerden dolayı karşımıza çıkmaktadır. Bunlar:

 • Google ADS botlarını atlatma girişimlerinin bilinçsiz bir şekilde yapılması
 • Google tarafından reklam çıkılmadan önce yapılan otomatik kontrollerden kurtulma çabalarının başarısızlığa uğraması
 • Yetkisiz reklam girişimlerinin kurallara uygunsuz bir şekilde yapılması (bilinçsiz reklamcılık)
 • Google politikalarına aykırı bir şekilde reklam yürütme faaliyetleri
 • Haksız olarak avantaj sağlayacak şekilde hem Google hem de ülkenin yasalarına aykırı bir şekilde reklam yürütme faaliyetleri

Bu sorunların akabinde artık yapmanız gereken şey bizlere başvurmaktır. Adwords ödeme problemleri sonrasında kısa süre içerisinde uzman ekibimiz sizin hesabınız ile ilgilenecek öncelikli olarak neden kapatıldığını bulacak ve sonrasında ise hesabınızı açma girişimlerine başlayacaktır.

Ancak girişimlerden önce siz kesinlikle bilinçsiz bir şey yapmamalısınız. Yaptığınız her şey hesabınızın açılmasını daha da zorlaştırır. Hatta öyle ki hesabınızın içerisindeki yüklü miktarlarda para rahat bir şekilde kurtarılırken o dahi olanaksız bir hal alır.

Şüpheli ödeme sorunu ile birlikte yapmanız gereken en temel şey bu soruna bilinçsiz şekilde müdahale etmemek ve heyecana kapılmamaktır. Pek çok sebepten dolayı karşılaşılabilen bu durum kimi zaman yanlış anlaşılmalar sonucunda da ortaya çıkabilmektedir. Bizimle iletişime geçtiğinizde çok cüzi ücretler karşılığında hesabınızı geri alabilmekteyiz.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir