SMM Panel Reklam Verme – İllegal Reklam Verme

Sosyal medya ağlarında istediğiniz takipçi, beğeni, izlenim sayısına ulaşmak isteyen kişilere yardımcı olan SMM paneller, Google ve sosyal ağların reklam politikaları gereği illegal olarak kabul edilir. Bu nedenle SMM panel reklam verme, illegal reklamcılık, SMM panel reklamcılık, takipçi satışı, beğen satışı gibi alanlarda reklam vermek için farklı yollar denenmektedir.

Smm Panel
Smm Panel

SMM panel sektöründe büyük bir rekabet vardır. Ciddi miktarlarda kar oranları ile satılan aşağıdaki işlemlerde rakiplerin önüne geçmek için bütçenin bir kısmı ile reklam vermek oldukça önemlidir.

  • Takipçi ve abone satışı
  • Beğeni satışı
  • Üye satışı
  • İzlenim satışı
  • Canlı izleyici satışı

Bu işlemler ile birlikte bulunulan platformun keşfetine çıkmak isteyen kişiler, ancak reklam vererek binlerce, milyonlarca kişiye ulaşma başarısı göstermektedir.

Smm Panel Reklam Verme
Smm Panel Reklam Verme

SMM Panel Reklam Verme

Sektör içerisindeki rekabetten dolayı gerek SEO çalışmaları yapan insanlar, bu çalışmaların uzun sürmesi nedeniyle kendilerini reklama yönlendirmektedir. Reklam faaliyetleri kapsamında yapılması gereken ilk şey ise politikaları delmenin bir yolunu bulmaktır.

Google, Facebook, Instagram gibi araçların politikalarını delmek için yapılması gereken ilk şey siteye bir Cloaker hizmeti almaktır. Ancak bu hizmet için tecrübeli bir ekibe sahip olunması gerekir. Tecrübeli bir ekip sayesinde elde edilen başarılar ile birlikte kısa süre içerisinde SMM panel reklam verme işlemleri yapılarak ilgili yere onaylatılır ve reklamlar aktif hale getirilir.

Smm Panel Reklam
Smm Panel Reklam

SMM Panel Nasıl Reklam Verilir?

SMM panel illegal reklamcılık ile birlikte bu sektör içerisindeki kişilerin satışlarında ciddi oranda artışlar görülmektedir. Kısa zaman içerisinde pek çok üyeye sahip olan SMM panel siteleri de sadece bir kerelik değil aynı zamanda yıllarca sürecek bir üye topluluğuna sahip olmaktadır.

Bu Makale Sizin İçin :  Medyum Reklam Verme

Panel reklamcılık işlemlerinde Cloaker kurulması ile sektör legalmiş gibi ilgili botlara gösterilir. Bu şekilde reklamın gerekli optimizasyonları ve filtrelemeleri de uzman ekibimiz tarafından yapılır. Ancak bu şekilde elde edilen reklam onaylatma süresi sonrasında insanlar reklamlarınızı görerek sizin sitenize gelmeye başlar. Reklamın ve linkin kontrolünü yapan botlar ise oldukça legal başka bir siteye yönlendirilir. Böylelikle SMM panel reklam verme işlemleri de başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur. Sizlerin tek yapması gereken şey bizimle iletişime geçmek ve reklamlarınızın kısa sürede onaylatılmasını sağlamaktır.

İLETİŞİM

Skype : cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

5/5 - (14 votes)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. eğer eşikli hesap cıkabılıyorsanız sürekli bir kaç sitem için çalışmak isterim
    lutfen iletişime geçin 05523085974

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir