Adwords Askıya Alınan Hesabı Kurtarma – Şüpheli Ödeme Sorunu Çözme

Adwords askıya alınan hesabı kurtarma herkesin başına gelebilecek ve ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Adwords politika ihlali veya diğer nedenlerden dolayı Adwords askıya alınan hesabı kurtarma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunun önemini bilen kişiler için hayati derecede büyük öneme sahip olduğunun farkındayız. Bu nedenle herkesin ihtiyaç duyduğu Adwords askıya alınan hesabı kurtarma işlemleri için oldukça cüzi bir miktar talep etmekteyiz.

Adwords vasıtası ile çıkılan reklamlar bazen ihlal sebebiyle askıya alınabilmektedir. İşte bu aşamadan sonra karşımıza içerisinde yüklü miktarlarda para kalmış olan hesabın kullanılamaması gibi durumlar çıkmaktadır. Bundan dolayı hesapların kurtarılması önem arz eder. Bu işlemler ile birlikte sizin kazancınız:

 • Askıya alınan hesap içerisinde meblanın kurtarılmasının sağlanması
 • Tekrar reklam hesabı alarak başvuru yapmak yerine aynı hesabı kullanmaya devam etmek
 • Kabul gören reklamlarınızı onaylatma gibi zaman kaybı işlerle uğraşmamak
 • Kaldığınız yerden reklamlarınızın gösterimine devam etmek
 • Yeniden Adwords hesabı almak ile uğraşmamaktır.

Onca vakit kaybı olabilecek bu maddeler yerine kısa süre içerisinde Adwords hesabını açabilmekteyiz.

Adwords Askıya Alınan hesabı Kurtarma
Adwords Askıya Alınan hesabı Kurtarma

Adwords Askıya Alınan hesabı Kurtarma

Şüpheli ödeme sorunu çözme işlemleri gibi pek çok farklı konudan dolayı Adwords hesapları askıya alabilmektedir. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz. Bu tür hesaplarda dikkat etmeniz gereken ayrıntılar içerisinden en önemlisi sizin tek başınıza başvuru yapmamaktır. Yani şüpheli hesaba yönelik bir bildirim göndermemek ve herhangi bir işlem yapmamaktır. Herhangi bir işlem yapılmayan hesabın açılması oldukça kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Ancak diğer durumlar için yine hesabın açılması sağlanırken daha fazla zaman gerekmektedir.

Buna göre sizin yapmamanız gereken işlemler:

 • Açma Başvurusu: Hesap askıya alındıktan sonra direkt olarak bizimle iletişime geçin. Tek başınıza başvuru vs. yapmayın.
 • Başka Hesap Açma: Farklı bir Adwords hesabı ile yeniden reklam çıkmaya çalışmayın. Öncelikle sorunun kaynağını çözmek gerektiğini unutmayın. Aksi halde sitenizin banlanmasına kadar gidebilecek olan bir sürecin içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.
 • Uzmana Danışın: Piyasada bu konularda uzman olduğunu iddia eden pek çok kişi göreceksiniz. Ancak hangisinin işinin ehli olduğunu bilemezsiniz. Burada sizlere söyleyebileceğimiz en garanti yol bize ulaşmak ve gerisini SEO uzmanı ekip arkadaşlarımıza bırakmaktır.
Bu Makale Sizin İçin :  İllegal Kelimede Reklam Verme

Bu aşamaların akabinde birkaç saat veya gün içerisinde hesabınızın kurtarılmasını sağlamaktayız. Adwords askıya alınan hesabı kurtarma gibi durumlarda yukarıdaki tüm maddeleri yapmış dahi olsanız yine de bizimle iletişime geçmeyi ve neler yapılabileceğini görüşmeyi deneyin.

Adwords Şüpheli Ödeme Sorunu Çözme
Adwords Şüpheli Ödeme Sorunu Çözme

Adwords Şüpheli Ödeme Sorunu Çözme

Adwords şüpeli ödeme sorunu çözmek için ; hesabına bir şekilde para yatırmak istersiniz. Ancak bazen illegal sektörlerde kimliğinizi gizlemek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle şüpheli ödeme sorununa yakalanabileceğinizi de sizlerin biliyor olması gerekir. İşte bu nedenle sizlere önereceğimiz yollar ile birlikte şüpheli ödeme sorunu gibi bir endişeniz asla kalmayacaktır. Bizim yaptıklarımız:

 • Hangi kanallardan ödeme yapmanız gerektiğini size söyleriz.
 • Gerekirse kendimiz müdahale ederiz.
 • Hangi isimleri kullanmanız gerektiğini hatırlatırız.
 • Yatırılacak olan reklam bütçesi konusunda sizlere fikir veririz. Özellikle reklam bütçesi ve bunun hangi sıklıkla yatırılması gerektiğini sizler ile paylaşırız.
 • Kupon kullanılması konusunda sizlere akıl veririz. Sürekli kupon kullanımı da hesabın askıya alınmasını sağlamaktadır.

Hesabınız Askıya Alındı Google Adwords

Adwords askıya alınan hesabı kurtarma işlemi böylelikle bir problem olmaktan çıkmaktadır. Sizlerde yaşadığınız her türlü sorunda bizlere ulaşabilirsiniz. Ücretli Hizmet sağlanacaktır.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. selam web adeords hesabimi askiya aldilar baska bir yerden giris yapilmis ben tr de izinde oldum icin tr den giriyordum itiraz ettim ama bir dönüs yapilmadi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir