Google Eşikli Hesap Oluşturma 350 Dolar

Google dünyanın en çok kullanılan arama platformudur. İnternet kullanıcılarının %80 ve üzerindeki kısmı bu platformu kullandığına göre reklam vermek için bundan daha iyi bir yer olamaz. Google üzerinde reklam vermek için elinizde bir ADS hesabı ve buna bağlı olarak da bir eşik değeri olmalıdır. Google eşikli hesap oluşturma 350 dolar, Google ADS eşikli hesap, Adwords eşikli hesap, Google eşikli hesap, 350 dolar eşikli hesap gibi seçenekler ile reklamlarınız bu eşiklere ulaşmadan Google’a ödeme yapmama şansınız bulunmaktadır.

Google Eşikli Hesap
Google Eşikli Hesap

Eşikli hesaplar, önce reklamların belirli bir değere kadar çıkılmasını sağlamaktadır. Böylelikle reklam veren kişinin cebinden herhangi bir para çıkmadan reklamlarını bu hesaplar ile çıkabilmektedir. Bu durum kişinin istediği zamana hesabı terk etmesini ve para yatırmamasını sağlar. İşte bundan dolayı günümüzde eşikli hesaplar en çok aranan hesaplar olarak bilinir.

Google tarafından sunulan bu ayrıcalıkta eşikli hesap oluşturmak aslında yasal bir mesele değildir. Özellikle art niyetli kişilerin yaptığı bu işlem suçtur. Ancak yasaklar delinmek için vardır diyerek bu kadar avantajlı bir işte reklam hesabının oluşturulması da uzmanlar tarafından sağlanmaktadır. Bu yol ile ciddi miktarlarda kazanç sağlayan kişilerde bulunmaktadır.

Google Eşikli Hesap Oluşturma
Google Eşikli Hesap Oluşturma

Google Eşikli Hesap Oluşturma 350 Dolar Nasıl Yapılır?

Google eşikli hesap açmak aslında pek çok kişinin ekmek kapısıdır. Bu kişiler yaptıkları denemeler sonucunda Google botlarını kandırabilmektedir. Bu sayede ise Google tarafından verilen eşikli hesaplara erişim sağlanabilmektedir. İşin kazanç boyutu da çok ciddi miktarlarda olduğu için kimse bu işin tüyosunu paylaşmak istememektedir.

Bizler ise sizlere bir takım taktikler vererek bu hesapların nasıl açıldığı konusunda fikir edinmenizi sağlayacağız.

  • Öncelikli olarak yapmanız gereken şey bir adet yeni gmail hesabına sahip olmaktır. Hesabın eski olması sizin eşik değerinizi düşürür. Bu nedenle yeni ve mümkünse Amerika lokasyonlu bir hesap açmalısınız. Eğer elinizde gmail hesabı yoksa bunu satan pek çok kişi bulunmaktadır.
  • Bundan sonra ise Google ADS üzerinden bir hesap açmalısınız. Kredi kartı tanımlama bölümüne bir adet sanal kart bilgisi sunmalısınız. Sanal kartında mümkünse Amerika lokasyonlu olması işinizi kolaylaştıracaktır. Sanal kart temini konusunda da yardımcı olan pek çok kişi bulunmaktadır.
  • Bundan sonra ise artık deneme ve yanılma yapmalısınız. Reklamlar için Google tarafından verilen eşik değerlerini arttırma ve azalma konusunda yapacağınız denemeleri tek tek not etmeli ve sonuçlarını da karşısına not almalısınız.
Bu Makale Sizin İçin :  Medyum Sitesi Reklam Verme

Google eşikli hesap oluşturma 350 dolar seviyesine ancak yukarıdakileri büyük bir sabır örneği göstererek yapmanız gerekmektedir. Çünkü bu işlerin tamamı sabır işidir. Ancak açtığınız hesaplarında kullanılabilir olduğundan emin olmalısınız. Aksi halde henüz reklam yayına alındığında patlayan ve kapanan hesaplar sizlere büyük bir prestij kaybı yaşatacaktır.

Google Eşikli Hesap Limit Dolması

Yukarıdaki şekilde açtığınız bir hesapta reklam çıkmayı da başardınız. Sonuç olarak bu hesapta sizlere verilen eşik değerini sonuna kadar kullanmış oluyorsunuz. Bunun akabinde ise limitin dolduğu postası geliyor ve daha fazla reklam oluşturmak için ödeme yapmanız talep ediliyor olabilir.

Limit dolduğunda ödeme yapıp yapmama meselesi tamamen size kalmaktadır. Burada dilerseniz ödeme yapabilir ve hesabı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak ödeme yapmayarak kendinize yeni bir hesap oluşturmak tabi ki daha kolay olan işlemdir.

Bir adet Google eşikli hesap 350 dolarlık piyasada 3000 TL değerinde alıcı bulabilmektedir. Üstelik bunun taktiğini bulduğunuzda günde 10 tane açsanız dahi aylık ciddi miktarlarda kazanç elde edebileceğinizde bir gerçektir. Hiç satmasanız ve bir tane uygulama üzerinden reklam verseniz de elde edeceğiniz kazanç inanılmaz boyutlara ulaşabilmektedir. İşte bu nedenle hesabın açılması, reklam çıkılması ve kullanılabilir olması çok önemlidir.

Google eşikli hesap oluşturma 350 dolar değerindeki hesaplar görüldüğü üzere çok kıymetlidir. Üstelik bunun yöntemini bulmakta oldukça zordur. Her zorluktan sonra gelecek olan başarı düşünüldüğü zaman günlerce, haftalarca uğraşılarak bu iş başarıldığında kişi ciddi miktarlarda kazanç elde etmeye başlayacaktır. Bu nedenle hesapların nasıl oluştuğunu kimse anlatmamakla birlikte bizlerde sizlere birkaç ipucu vermekle yetindik.

İLETİŞİM

Skype : cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

5/5 - (6 votes)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir