Medyum Sitesi Reklam Verme

Medyum reklam verme, Google ve sosyal medya platformlarında reklam vermesi yasak olan bir sektördür. Ancak bu platformlarda pek çok kişi başarılı bir şekilde reklamlarını verebilmektedir. Peki, ama nasıl? İllegal reklamcılık yöntemi ile medyum reklam verme işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle medyum reklam verme, illegal reklam, illegal Adwords reklamı gibi alanlarda başarılı bir şekilde reklamcılık faaliyetleri sürdürebilirsiniz.

Medyum Sitesi Reklam Verme
Medyum Sitesi Reklam Verme

Medyumlar, reklam faaliyetleri sonrasında büyük kazançlar elde etmektedirler. Normalde müşteriye ulaşmanın en kesin yolu olan reklamcılık, bu sektörde daha bir önem kazanmaktadır. Sizlerde bu sektörde faaliyet gösteriyorsanız eğer bizlere ulaşarak reklam işlemlerinizi halletmemizi isteyebilirsiniz. Sektörünüzün reklamını pek çok farklı yerde açabilmekteyiz. Bunlar : Facebook , İnstagram , Twitter , Google ile açabiliriz.

Bu alanlarda açılacak olan reklamlar ile birlikte kısa süre içerisinde müşterileriniz sitenize gelmeye başlayacak ve sizler kazançlı çıkacaksınız.

Medyum Reklamları Nasıl Verilir?

Medyum reklam verme hizmetleri genel olarak sosyal medya platformlarından yapılmaktadır. Facebook, instagram, twitter gibi alanlarda müşterilerine ulaşmak isteyen kişiler, bizimle görüşerek reklamcılık faaliyetleri sürdürebilir. Ancak bu durum kolay gibi gözükse de gerçekten çok zorludur. Çok daha fazla kişiye ulaşmak isterseniz eğer o zaman tüm platformlardan dahi reklamlarınızı çıkabilmekteyiz.

Medyumluk sektörü aslına bakarsanız oldukça büyük ve rekabetçi bir sektördür. Çünkü burada herkes birbirinin önüne geçmek için reklam vermeyi tercih etmektedir. Buna göre pek çok reklamın arasından sıyrılmak içinde belirli optimizasyonları yapmak ve bütçeyi idareli kullanmak gerekir. Firmamız tüm bu işlemler sizlerin adınıza yapmakta ve kısa süre içerisinde reklamlarınızı onaylatarak en yukarılara taşımaktadır.

İllegal reklam verme işlemi yapmak için öncelikle elinizde birtakım şeylerin hazır olması gerekir. Bunlar:

  • Web sitenizin tüm SEO ayarları yapılmış olmalıdır.
  • Yasal bir tane web site hazırlanmalı ve o hazır şekilde bekletilmelidir.
  • Eski bir Adwords reklam hesabı elinizde olmalıdır. Hatta bu hesap reklam harcaması yapmış bir hesap olursa daha az incelenecektir.
Bu Makale Sizin İçin :  Şüpheli Ödeme Sorunu Çözümü

Bizlere yukarıdaki bilgiler ile başvurduğunuz takdirde artık sizler için reklam çalışması yapmaya başlayabiliriz. Bunun için bizlere yönetmemizi istediğiniz bütçenizi söylemelisiniz.

Medyum Reklamları Nasıl Verilir
Medyum Reklamları Nasıl Verilir

Medyum Reklam Verme İşlem Adımları

Siteniz için bizlerden reklam desteği almak isteyebilirsiniz. Bunun için uzman ekiplerimiz tarafından izlenilen işlem adımları şu şekildedir:

  • Sizin için bir adet cloaker kurmaktayız. Bunun için teamwiewer veya anydesk programları ile uzaktan bağlantı yolunu tercih etmekteyiz.
  • Sizin için elinizde yoksa eğer bir tane Adwords reklam hesabı oluşturuyor ve bunu sizlere teslim ediyoruz. Reklamlarınız bu hesaptan çıkılmaya başlanacaktır.
  • Her şey tamamsa eğer artık cloaker hesabını kurmaya başlıyoruz.
  • Tüm ayarlamalar yapılıp klon site cloaker sistemine entegre edildikten sonra reklamlarınızı çıkmaya başlıyoruz.

Medyum reklam oluşturma işlemleri konusunda görüldüğü gibi sizlere her adımda yardımcı olmaktayız. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak ve detaylara vakıf olmak için dilerseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Reklam Fiyatları
Medyum Reklam Fiyatları

Medyum Reklam Fiyatları

Medyum reklam verme işlemleri konusunda bizlere ulaştığınızda sizlere fiyat konusunda da yardımcı olmaktayız. Reklamınız için tüm indirimlerden sizleri faydalandırıyor ve sonrasında sizlere sürekli olarak destek veriyoruz.

İddia ediyoruz ki bizden daha ucuza bu hizmeti hiçbir yerden alamazsınız. Uzman ekiplerimiz yüksek kaliteli cloaker ile birlikte en efektif reklam hazırlama işlemlerini yapmaktadır. Dilerseniz sizin adınıza tüm reklamlarınızı yönetiyoruz. Böylelikle bu süreçte de müşterilerimize destek veriyoruz. Medyum reklam fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlere anında ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

4.9/5 - (14 votes)

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Merhabalar medyum sitemiz için reklam çalışması düşünüyoruz. Skype adresinizden ulaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir