Kripto Para Reklam Verme

Kripto para reklamları Google arama motoru tarafından çok seçici bir prosedür ile incelenmektedir. Yapılan incelemenin akabinde reklamların büyük çoğunluğu yayınlanmamakta sadece küçük bir kısmı yayın ilkelerine uymaktadır. Bu konuda oldukça seçici bir reklam politikası izleyen Google’da kripto para reklam verme konusunda yayıncılar problem yaşamaktadır.

Kripto para, son yılların en büyük modası olarak bilinir. Paraların bu kadar trend bir hale gelmesinde pek çok farklı faktör bulunur. Bunlardan bahsettikten sonra bu alanda reklam verme konusunun neden bu kadar önemli olduğuna vurgu yapacağız.

 • Kripto para ile dünyanın her bir yerine çok kısa süreler içerisinde para transferi yapılabilmektedir.
 • Kripto hesaplar 3. Kişiler tarafından izlenememekte ve takip edilememektedir. Alışveriş yapan kişiler haricinde hiçbir kurumun bilgisi bu işlerde yoktur.
 • Dijital olarak bulunur ve hiçbir ülke veya siyasi topluluğa bağlı değildir. Bağımsızlık yanında güven duygusunu da getirmiştir.
Kripto Para Reklam Verme
Kripto Para Reklam Verme

Kripto para madenciliğinin birkaç yılda dünyadaki milyonlarca insan tarafından benimsenmesi tabi ki tesadüf değildir. Yukarıdaki özellikler dünyada hiçbir para biriminde olmadığı ve dijitalleşen çağın tüm gereklerini yerine getirdiği için kripto paralar bu kadar kısa süre içerisinde geniş bir kitle tarafından kullanılabilmiştir.

Kripto Para Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Kripto para gibi reklam çıkmanın oldukça zor olduğu bir alanda reklam vermek gerçekten çetrefilli bir sürecin yaşanmasına neden olmaktadır. Buna göre kripto para madenciliğinde reklam vermek için şu adımların izlenmesi gerekir:

 1. Öncelikli olarak bir cloaker hizmeti satın alınmalıdır. Dilerseniz bu hizmeti bizden satın alabilir ve sınırsız destek gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 2. Satın alınan cloaker gerektiği şekilde siteye yüklenmeli ve index.php içerisinde gözlenmelidir.
 3. Cloaker kurulumu tamamlandıktan sonra artık eski ve sağlam bir Adwords hesabı bulunmalı varsa elde hazır o değerlendirilmelidir.
 4. Bu işin akabinde artık Adwords reklam yayınlarına başvuru yapılabilir duruma gelinmiştir.
 5. Yapacağınız başvuruda hedef kitle seçimi konusuna özen göstermeli ve tüm ayarları doğru bir şekilde yaptığınızdan emin olmalısınız.
Bu Makale Sizin İçin :  Mobil Uygulama Reklamı Verme

Özellikle Adwords için yapılan ayarlamaların geri dönüşünün olabileceği, sürekli takip edilmesi gerektiği ve geliştirmelerin her an yapılabileceği konusu devamlı olarak bilinmelidir. Bu süreç izlenerek doğrudan hedef kitleye en uygun adaylara ulaşım konusu profesyonel bir çerçevede düşünülmelidir.

Bitcoin Reklam Verme
Bitcoin Reklam Verme

Kripto Para Reklamcılığı

Bitcoin reklam verme konusunda yapılan işlemlerin akabinde artık web sitenize uygun potansiyel müşteriler gelmeye başlayacaktır. Bu aşamadan sonra yapmanız gerekenler ise;

 • Eğer bir satış yapıyorsanız ona uygun bir tasarım ile müşteriyi karşılamak ve müşterinin ilgisini çekmeyi başarmak,
 • Web sitenin SEO ve müşteri odaklı gelişimini sağlamak,
 • Web sitesinin hızı konusunda sürekli geliştirmeler yapmak,
 • Siteyi sürekli olarak güncel tutup, canlı destekler kullanarak müşteri ile doğrudan diyalog kurmaktır.

Web siteye sadece reklamlar aracılığı ile ziyaretçi çekmek yeterli değildir. Site içerisine çekilen ziyaretçiyi en iyi şekilde karşılamak, ilgi göstermek ve mümkünse diyalog kurmak reklamın amacına ulaşması açısından önemlidir. Gelen kişilerin güveni kazanıldığında web sitesinden elde edilen kazancın hızlıca büyüyeceği de bilinmelidir.

Kripto Para Reklamı İçin Neden Adwords Kullanılmalıdır?

 • Adwords reklamları, internet ortamında gezinen, interneti kullananların %80’inin karşısına çıkmaktadır. Geniş bir gösterim ağına sahiptir.
 • Google gibi dünyanın en çok kullanılan arama motoruna reklam verilmiş olunur.
 • Anahtar kelime seçebilme özelliği sayesinde hedef kitleye ulaşım kolaylaşır.
 • Reklamların geri dönüş oranı yüksektir. Bu sayede elde edilen kazançta yükselir.

Bitcoin reklam verme konusunda Adwords reklamcılığının yeri ayrıdır. Müşteri ile iletişimi hızlandırmak ve daha fazla kazanmak için reklam vermek en doğru yoldur. Data toplama konusunda merak ettikleriniz için “jigolo data toplama Adwords” konumuzu okuyabilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı