İnstagram Reklam Verme

İnstagram, pek çok kişi tarafından profesyonel düzeyde kullanılan bir sosyal medya platformudur. İnstagram reklam verme gibi konularda profesyonel olarak hizmet veren firmamız, İnstagram illegal reklam verme, İnstagram sponsorlu reklam ücretleri, İnstagram tanıtım yapma, İnstagram reklam hesabı gibi konularda sizlere en kaliteli şekillerde yardımcı olmaktadır.

Milyar düzeyde üye sayısına sahiptir. Hem insanlar hem de işletmeler tarafından en çok kullanılan sosyal medya platformudur. İşletmeler, bu platformda reklamlarınızı yayınlayarak ürünlerini satmak isterler.

Sosyal medya platformlarının mevcuttaki kuralları gereği oralarda illegal reklamların gösterilmesi yasaktır. Ancak teknoloji ile her yasağı delmek mümkündür. Cloaker ismi verilen bir sistem sayesinde bu yasak delinmekte ve kısa sürede sosyal medya platformlarına reklam vermeye başlanmaktadır.

İnstagram Reklam Verme Nasıl Yapılır?
İnstagram Reklam Verme Nasıl Yapılır?

İnstagram Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Sosyal medya platformlarında reklam verme işlemleri aslında son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır. Tabi bunun için reklamlarınızın yasal olarak yapılması gerekir. İnstagram reklam verme işlemi yapmak için şu adımları izlemelisiniz.

  • Business Manager hesabınızda oturum açmalısınız.
  • İnstagram reklamları Facebook üzerinden verildiği için İnstagram ve Facebook hesaplarınızı entegre etmelisiniz.
  • Mevcut bir reklam hesabı oluşturmalı veya reklam hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Reklam optimizasyonlarını yapmalısınız.
  • Reklamı onaya göndermelisiniz.

Bu işlemler ne yazık ki bu kadar kolay yapılabilecek işlemler değildir. Çünkü bunun anahtar kelime analizi, reklam optimizasyon çalışmaları vb. pek çok ayarının yapılması gerekir. Üstelik birde sektör yasaklı sektör ise o zaman tüm optimizasyonları yapsanız dahi reklamınız yine de onaylanmaz.

İnstagram Reklam Verme Avantajları
İnstagram Reklam Verme Avantajları

İnstagram Reklam Verme Avantajları

Sosyal medyada pek çok kişi ürünleri satın almak, uygulamaları indirmek ve diğer konularda satış yapabileceğiniz şekillerde kitlesel olarak bulunmaktadır. Yani bir şeyleri satın almaya hazır olan kişiler vardır. Burada sizin yapmanız gereken şey bu kişilere ulaşmaktır.

Bu Makale Sizin İçin :  ESC Sitesi Reklam Verme

İnstagram illegal reklam verme gibi konularda dahil olmak üzere profesyonel ekip arkadaşlarımız bütün reklamlarınızı 30 dakika içerisinde yayına almaktadır. Üstelik çoğu zaman indirimli şekillerde girilen bu reklamlara yönelik eski tarihli hesaplarda tarafımızda bulunmaktadır.

İnstagram gibi dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformunda reklamlarınızı onaylatmak ve hemen satışa başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype : cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

5/5 - (21 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir