ESC Sitesi Reklam Verme

ESC sitesi reklam verme hizmetleri hem Adwords hem de Facebook genelinde yapılabilmektedir. ESC sitesi reklam verme işlemleri Cloaker ile verilen bu hizmetlerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurulumdan başlayarak reklamların yönetilmesine kadar süregelen bir süreç sonunda yapılan bu reklam çıkılması hizmetleri sonunda İstenilen türde reklamlar çıkılabilmektedir. ESC sitesi reklam verme işlemleri titizlik ve sıkı çalışma gerektiren bir ekip işidir.

Reklam hizmetlerinin oldukça şeffaf yapıldığını göstermek için tüm işlemleri şu yollar ile yapmaktayız.

 • Teamwiewer
 • Anydesk

Bu 2 yoldan bir tanesi ile uzaktan bağlantı yaparak tüm işlem adımlarını sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Böylelikle aklınızda en ufak bir soru işareti kalmadan birkaç dakika içerisinde reklamlarınızı Google arama motorunda görmeye başlıyorsunuz. Her ayrıntının sizin yanınızda hazırlanması, onaylatılması ve yeri geldiğinde birlikte karar vermemiz sayesinde karşılıklı bir güven ortamı oluşturulmaktadır.

Esc Reklam Verme
Esc Reklam Verme

ESC Sitesi Reklam Verme Püf Noktaları

ESC sitesi gibi bir sitenin reklamını vermek bugüne kadar neredeyse imkânsız bir şeydi. Ancak günümüzdeki teknolojik gelişmeler bu reklamların Google gibi dev bir arama motorunda çıkılmasını, Facebook gibi usta bir platformun kandırılmasını sağlamaktadır. ESC sitesi reklamların çıkılması elbette kolay değildir. Ancak bunun için sizlere söyleyebileceğimiz püf noktalar:

 • Adwords Hesabı: Herkes bir Adwords hesabına sahip olabilir. Ancak burada önemli olan nokta bu hesabın güvenilir olmasıdır. Google veya Facebook fark etmeksizin Adwords hesabının güvenli olması şunlara bağlıdır:
  • Hesabın eski bir hesap olması
  • Hesabın daha önce başka bir reklam çıkmış olması
  • Hesap içerisinde bakiye olması

Bunların akabinde reklam hesabı artık yayınlanmaya hazır hale gelmek için en önemli kriteri yerine getirmiş demektir.

 • Cloaker: Facebook ve Google ESC reklam verme tarzı sitelerin reklam çıkmak için ellerinden geleni yapacağını bilmektedir. Buna bağlı olarak bu platformlar sürekli kendilerini güncellemektedir. ESC sitesi reklam verme işlemi yapan firmamız, uzman ekipleri ile birlikte bu güncellemeleri yakından takip etmekte, hesapların etkilenmemesi ve banlanmaması için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Anında müdahale edilerek bu tür gelişmelerden sitenizin zarar görmesinin önüne geçilir.
 • Reklam Optimizasyonları: Reklam çıkabilmek için gereken püf noktalardan bir tanesi de optimizasyonların ayarlanmasıdır. Bazı kelimeler, cümleler veya rakamlar vardır ki direkt olarak dikkat çeker ve manuel inceleme sonucunda reklamların yayınlanmasına olanak tanımaz. İşte bizler bu tür kelimelerin önüne set çekiyoruz. Yaptığımız optimizasyon çalışmaları ile birlikte reklamların en hızlı şekilde yayına alınmasını sağlıyoruz.
Bu Makale Sizin İçin :  Adwords Saldırı Botu - Adwords Tıklama Programı

Reklam çalışmaları günümüzün en zorlu süreçlerinden bir tanesinin yaşanmasına neden olmaktadır. Ancak usta bir ekip tarafından bu işler oldukça basittir. Üstelik firmamız şeffaflık ilkesi gereği uzaktan sizin bilgisayarınıza bağlantı yaparak reklamları otomatik olarak aktif edebilmektedir. Sizler ise yapılan işlemleri birebir görmektesiniz.

Esc Reklam Nasıl Verilir
Esc Reklam Nasıl Verilir

Facebook ve Adwords Reklam Verme Kazançları

Facebook ve Adwords gibi platformlarda reklam çıkma işlemlerinin yapılması gerçekten farklı bir kazanç kapısının açılmasına eş değer bir durumdur. Bu nedenle bu platformlar üzerinde yapılan reklamlarda aranılan kullanıcı tanımlamasına rahatlıkla ulaşılabilmektedir. İşte bunun kazançları ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Web sitesi üzerinde reklamlardan kazanç sağlanabilir.
 • Web sitesi üzerinden satış yapılarak kazanç sağlanabilir.
 • Trafik çekilip, ürün ve marka tanıtımı yapılır. Marka değerinin yükseltilmesi sağlanır.

ESC sitesi reklam verme faaliyetleri akabinde verdiğiniz hizmetler ne olursa olsun bu işten en kazançlı çıkacak kişiler sizlersiniz. Bu işlemlerin tamamı Cloaker ile sağlanabildiğinden dolayı sizlerin de en kısa zamanda bir Cloaker temin etmesi gerekecektir. Böylelikle Instagram cloaker kullanarak bu platformlarda reklamlarınızı verebilir, daha fazla müşteriye anında ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Skype: cid.bb800e9fa9599247

Mail Adresi : dijitalreklamver1@gmail.com

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir